<aside>

Funkcjonowanie zakładów

</aside>

<aside>

Zmiana zakładu pracy

</aside>

<aside>

Kontrole zakładów

</aside>

<aside>

Praca w dodatkowym zakładzie

</aside>


Czym są zakłady pracy?

Zakłady pracy (pot. zajezdnie) to podstawowe komórki organizacyjne w vZTM Forum. Zakłady dysponują własnym taborem oraz mają przydzielone konkretne linie i brygady. Odpowiadają one za organizacje pracy kierowcom.


Jakie zakłady są dostępne?

Do dyspozycji kierowców dostępne są obecnie trzy zakłady.

<aside>

MZA R-2 “Kleszczowa”

</aside>

<aside>

MZA R-4 “Stalowa”

</aside>

<aside>

Ajent

</aside>


Ile miejsc jest w poszczególnych zakładach?

Obecnie zakłady nie mają obecnie sztywno określonej liczby miejsc. Sytuacja w nich jest stale monitorowana przez dyrektora pionu administracyjnego w oparciu o automatycznie aktualizowaną, publicznie dostępną ewidencję liczby pracowników w zakładach.

W przypadku, gdy liczba pracowników w danym zakładzie jest duża, dyrektor kontaktuje się z kierownikiem zakładu i ustala możliwości kadrowe przed ewentualnym zatrudnieniem nowego kierowcy / przeniesieniem kierowcy / wydaniem zgody na pracę w tym zakładzie jako dodatkowym.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTDcSl1q56IKvIZearErseftuyujAx-EwcdKNMJ1-OuPzdjw6qKW60qt1tT-oB7mF5LxjKoTePI3C_t/pubhtml