<aside>
</aside>
<aside>
</aside>
<aside>
</aside>
<aside>
</aside>
Zakłady pracy (pot. zajezdnie) to podstawowe komórki organizacyjne w vZTM Forum. Zakłady dysponują własnym taborem oraz mają przydzielone konkretne linie i brygady. Odpowiadają one za organizacje pracy kierowcom.
Do dyspozycji kierowców dostępne są obecnie trzy zakłady.
<aside>
</aside>
<aside>
</aside>
<aside>
</aside>
Obecnie zakłady nie mają obecnie sztywno określonej liczby miejsc. Sytuacja w nich jest stale monitorowana przez dyrektora pionu administracyjnego w oparciu o automatycznie aktualizowaną, publicznie dostępną ewidencję liczby pracowników w zakładach.
W przypadku, gdy liczba pracowników w danym zakładzie jest duża, dyrektor kontaktuje się z kierownikiem zakładu i ustala możliwości kadrowe przed ewentualnym zatrudnieniem nowego kierowcy / przeniesieniem kierowcy / wydaniem zgody na pracę w tym zakładzie jako dodatkowym.
https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vTDcSl1q56IKvIZearErseftuyujAx-EwcdKNMJ1-OuPzdjw6qKW60qt1tT-oB7mF5LxjKoTePI3C_t/pubhtml