Zmiana zakładu może nastąpić wyłącznie na wniosek kierowcy złożony w Dyrekcji vZTM Forum w dedykowanym do tego wątku na forum.
Warunki złożenia wniosku
Aby wniosek został rozpatrzony, kierowca musi spełniać następujące warunki:
- pracować w ramach obecnie obowiązującej umowy co najmniej 1 miesiąc
- nie posiadać aktywnych ostrzeżeń w obecnej zajezdni
- nie posiadać aktywnych ostrzeżeń na vZTM Forum
Kierowca odrabiający Czarną Listę nie ma możliwości zmiany zajezdni.
Rozpatrzenie wniosku
- zmiana zajezdni jest możliwa wyłącznie w przypadku dostępności etatów w danej zajezdni
- wnioski rozpatrywane są w terminie do 14 dni od momentu prawidłowego złożenia,
- po akceptacji wniosku kierowca zostaje przeniesiony do nowej zajezdni w Panelu Kierowcy.
Sprawy organizacyjne
Zadeklarowany we wniosku etat będzie przyznawany w miarę możliwości zakładu, do którego kierowca się przenosi.