Zmiana zakładu może nastąpić wyłącznie na wniosek kierowcy złożony w Dyrekcji vZTM Forum w dedykowanym do tego wątku na forum.


Warunki złożenia wniosku

Aby wniosek został rozpatrzony, kierowca musi spełniać następujące warunki:

Kierowca odrabiający Czarną Listę nie ma możliwości zmiany zajezdni.


Rozpatrzenie wniosku


Sprawy organizacyjne

Zadeklarowany we wniosku etat będzie przyznawany w miarę możliwości zakładu, do którego kierowca się przenosi.