Praca w dodatkowym zakładzie może nastąpić wyłącznie na wniosek kierowcy złożony w Dyrekcji vZTM Forum w dedykowanym do tego wątku na forum.

Polega ona na pracy na etacie w zakładzie głównym i dodatkowo, w ramach umowy zlecenia, w zakładzie dodatkowym.

W dodatkowej zajezdni będziesz pracować w ramach umowy zlecenia. Oznacza to, że sam będziesz decydować o swoim grafiku. Jedyny haczyk? Musisz wykonać przynajmniej dwie służby w ciągu miesiąca.


Warunki złożenia wniosku

Aby wniosek został rozpatrzony, kierowca musi spełniać następujące warunki:

Kierowca odrabiający Czarną Listę nie ma możliwości pracy w dodatkowej zajezdni.


Rozpatrzenie wniosku