<aside>

Awaria pojazdu

</aside>

<aside>

Ocenianie służb

</aside>


Wykonywanie służb

Informacje ogólne

Służby są wpisywane w grafik zakładu. Możesz do niego wejść przez Panel Kierowcy i zakładkę “Grafik”.

Twoje nadchodzące służby będą widoczne na stronie głównej Panelu Kierowcy.

Informację o przydzielonym pojeździe zobaczysz dopiero w dniu służby.

Służbę należy wykonać w dniu, w którym jest ona wpisana w grafik.

W OMSI 2 należy ustawić datę służby i godzinę adekwatną do wykonywanej zmiany.

Służbę należy wykonać na najnowszej wersji mapy.

Służbę należy wykonać wykorzystując najnowsze tekstury pojazdu ze sklepu vZTM Forum

Służbę należy wykonywać zawsze od pierwszego kursu przydzielonej zmiany.

Przydział kursów do zmian dostępny jest w Dziale Organizacji Przewozów.

Do zaliczenia służby wymaga wykonania co najmniej jednego kursu w ramach służby.

W przypadku służb dwuzmianowych (A+B) do zaliczenia wymaga się wykonania co najmniej dwóch kółek na zmianie A i dwóch kółek na zmianie B.


Służba na linii nocnej