Czym jest vZTM Forum?

vZTM Forum to wirtualna firma do symulatora autobusu OMSI 2. Zatrudniając się w naszej firmie zyskujesz dedykowane modyfikacje do symulatora OMSI 2, które wiernie odwzorowują Warszawę. W ramach pracy jako kierowca otrzymujesz konkretny grafik, wykonujesz służby, zdajesz raporty, a za otrzymane punkty możesz nabyć dodatkowe modyfikacje w sklepie vZTM Forum!

Co jest potrzebne, aby dołączyć do vZTM Forum?

Jak zostać kierowcą?


Informacje na temat egzaminu:

Egzamin WORD

Informacje na temat rekrutacji:

Rekrutacja