<aside> ❗

UWAGA! Strona w budowie!

Egzaminowanie odbywa się na zasadach określonych w poniższym regulaminie:

https://vztmforum.waw.pl/new/uploads/Regulaminy/WORD.pdf


Informacje znajdujące się na tej stronie są obecnie tworzone i nie stanowią podstawy do przygotowania się do egzaminu ani źródła obowiązujących wymagań egzaminacyjnych. Do czasu ukończenia prac nad stroną należy opierać się wyłącznie na obowiązującym regulaminie.

</aside>


Czym jest egzamin WORD?

Egzamin WORD to zadanie, które musi zaliczyć każda osoba chcąca zostać kierowcą vZTM Forum. Podczas egzaminu będziesz miał okazję przećwiczyć m.in.:

Dzięki temu już na etapie rekrutacji oswoisz się z czynnościami, które będziesz wykonywać w przyszłości jako kierowca. Po każdej służbie wymagane jest bowiem złożenie raportu, a egzamin pozwala poznać podstawowe zasady jego przygotowywania.


Dział na forum

Obsługa kandydatów odbywa się wewnątrz działu “Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego”

image.png

W tym dziale znajdziesz: